Rask idėją

 • r2Xmw0IESdeCCu4eBb6d_33F3F57EBEB3600F3B377F32425EE595_B1280_1280_1200_800

   

  ROMANTIŠKA VAKARIENĖ 

  Muzika – tai jausmų kalba. Nustebink savo antrąją pusę romantiškos vakarienės metu, išreikšk jausmus kitaip!

  PIRŠLYBOS

  Meilės ir švelnių melodijų derinys – tai tiesiog nepamirštamų piršlybų receptas. Sulauk svaiginančio „Taip!“ skambant pačiai jausmingiausiai ir romantiškiausiai muzikai, skleidžiamai jautrių it įsimylėjusi širdis smuiko stygų.

   

   

   

  VESTUVĖS

  Vestuvės – vienas svarbiausių gyvenimo įvykių. Puiki akustika ir išskirtinė aplinka prašyte prašo papildomo skambesio. Tegul jaunųjų gyvenimą lydi smuiko melodijos, pabrėžiančios pačius stipriausius jausmus: meilę, pasitikėjimą, prisirišimą ir ryžtą kartu įveikti visas kliūtis.

  JAUNŲJŲ SUTIKIMAS

  Nerimauji, kad kol jaunieji rūpinsis sveikinimais, svečiai nuobodžiaus? O gal svarstai, kaip paversti jaunųjų sutikimą originaliu? Pasirūpink smagia atrakcija: gyva muzika, puikiai akomponuojančia nuoširdiems linkėjimams, patarimams ir džiaugsmui.

  r2Xmw0IESdeCCu4eBb6d_33F3F57EBEB3600F3B377F32425EE595_B1280_1280_1200_800
   

 • tumblr_n1ipqbCLKd1st5lhmo1_1280

  GIMTADIENIS

  Staigmena – nepamirštama dovana. Jei artėja tau brangaus žmogaus ar net tavo paties (-ios) gimtadienis, nustebink jubiliatą ir svečius gyvai skambančia jo mėgiama muzika. Tai – nuoširdus ir mielas būdas dėmesiui parodyti.

  KRIKŠTYNOS

  Tegul iškilmingą naujojo šeimos nario gyvenimo akimirką lydi skambios, tyros, švelnios ir džiaugsmingos smuiko melodijos. Paversk svarbią mažyliui dieną išties šventiška!

  IŠKYLA

  Planuoji pasimėgauti gardžiais užkandžiais su puikia kompanija? Pasikviesk ir smuikininkę: užburiančiais instrumento garsais ji pavers iškylą gamtos apsuptyje dar smagesne ir įspūdingesne.

  MUZIKINIAI PUSRYČIAI

  Trokšti palepinti antrąją pusę, jubiliatą ar tiesiog brangų sirguliuojantį draugą? Pusryčiai lovoje, skambant smuiko melodijoms – originali ir įsimintina dovana. Smuikininkė atlieka kūrinius, kurie pradžiugina ir prisiekusius romantikus, ir solidžius senjorus.

  IŠKILMINGA VAKARIENĖ

  Skanauti kulinarinių šedevrų ir mėgautis puikia kompanija skambant gyvai muzikai žymiai maloniau. Iš anksto suderinta muzikinė programa paliks įspūdį net ir išrankiausiems svečiams!

  NEĮPRASTOS VIETOS

  Muzika – tai nepakeičiama priemonė, suteikianti renginiui „šarmo“. Gimė originali idėja? Pasirūpink efektingu muzikiniu fonu, kad ir kokia netikėta būtų renginio vieta.

 • Įmonės laukia svarbūs pokyčiai, pasiekėte ilgai puoselėtus tikslus? O gal norite pamaloninti svarbius svečius? Smuiko stygų giesmė padės sukurti norimą nuotaiką ir padovanos susirinkusiems solidžių, rafinuotų įspūdžių.

  SVEČIŲ PASITIKIMAS

  Apsaugok asmeninės ar įmonės šventės svečius nuo nuobodžiavimo – tegul juos pasitinka gyva muzika. Tai – puiki išskirtinio vakaro pradžia.

  Y51aFguqRcGTgsYRYBXV_20140104_085932

 • INDIVIDUALIOS PAMOKOS

  Metų metus brandini svajonę užgauti skambiąsias smuiko stygas? O gal apie tai svajoja tavo vaikas ar draugas? Laikas veiksmui! Patyrusi smuikininkė veda individualias pamokas vaikams ir suaugusiems namuose ar kitoje erdvėje. Tereikia tavo ryžto!

  Y51aFguqRcGTgsYRYBXV_20140104_085932